Plytelių klijavimo kaina
5 (100%) 5 votes

Plytelių klijavimo kainos 2017 metais

Atnaujinta: 2017 vasario 14

Teikiame plytelių klijavimo paslaugas Vilniaus mieste ir rajono apylinkėse. Esant didesnės apimties užsakymams vykstame ir į kitus miestus (išklijuoti 10 kvadratinių metrų katilinės grindis ar 4 kvadratinių metrų pločio virtuvės sieną nėra taip vadinamas “didesnės” apimties užsakymas, nedidelius darbus atliekame tik Vilniaus miesto ir rajono apylinkėse 🙂 Beje, plytelių klijavimo kaina taip pat priklauso nuo darbų apimties. Apsiimame įvairiais darbais, pradedant smulkiu remontu: pavyzdžiui dangoje yra suskilusių, įtrūkusių ar atsiklijavusių plytelių, galime suskilusias plyteles pašalinti ir įklijuoti į jų vietas naujas. Jei įrenginėjant dušo kabinas, balkonus ar kitas šlapias patalpas nebuvo suformuotos arba buvo blogai suformuotos plokštumos vandens nutekėjimo galime ištaisyti nulupant esamą dangą ir perklijuojant su reikiamu nuolydžiu. Atliekame patalpų renovacijas, nulupame senas plytelių ar kitas dangas, paruošiame pagrindus plytelių klijavimui ir suklijuojame plyteles. Galime dirbti ir jau įrengtose patalpose stengdamiesi kuo mažiau sukelti dulkių ir triukšmo.

Plytelių klijavimo kaina

Lanksti plytelių klijavimo kaina Vilniaus mieste

Priklausomai nuo to kokias plyteles ir kaip jas norite klijuoti, atitinkamai skirsis ir darbų kaina. Kuo mažesnes plytelės, tuo bus brangiau jas klijuoti, nes klijuojant mažesnio ploto plyteles užima daugiau laiko jas suklijuoti, sulyginti jų visų tarpusavio paviršius, posvirio kampus, užpildant tokių jau suklijuotų plytelių tarpelius taip pat sugaištama daugiau laiko. Be visa to plytelių klijavimo kaina dar gali skirtis dėl plytelių storio ir medžiagos iš kurių jos yra pagamintos, kai kurios plytelės yra labai kietos ir reikalingos elektrinės vandeniu aušinamos staklės su kokybiškais deimantiniais diskais jas pjaustyti bei deimantinės karūnos jas gręžti, kitos plyteles yra plonesnės ir lengvai pjaustamos rankiniu būdu, kas labai palengvina darbą su jomis.

Žemiau pateiktoje lentelėje pateikiame bazines plytelių klijavimo kainas. Kiekvieną užsakymą visuomet įvertiname individualiai, atvykę į vietą atliekame reikiamus matavimus ir po pokalbio su užsakovu pateikiame konkrečią darbų ir reikalingų medžiagų sąmatą. Esant didesnėm ar mažesnėm darbų apimtim kainos bendru sutarimu gali būti koreaguojamos.

Plytelių klijavimo kainos 2017 metais

Paslaugos pavadinimas Mato vienetas Kaina, EUR
Plytelių klijavimas (ne mažesnių nei 20x20cm) kv.m. 14
Plytelių klijavimas (mažesnių nei 20x20cm) kv.m. 20
Plytelių mozaikos klijavimas (mažesnių nei 6x6cm) kv.m. 25
Plytelių dekoro juostelės klijavimas m 3
Gamyklinių grindjuosčių klijavimas m 3
Grindjuosčių supjovimas ir klijavimas m 5
Plytelių kampelio montavimas (plastikinis, metalinis) m 3
Plytelių išorinio kampo suvedimas 45 laipsnių kampu m 10
Skylės gręžimas plytelėje vnt 3
Plytelių nuolydžio suformavimas vnt 60
Pagrindo paruošimas (lyginimas, valymas jei reikalinga) kv.m. 6
Plytelių lygio pakėlimas klijais kv.m. 3
Palangių suformavimas ir apklijavimas plytelėmis m 15
Sleksčių suformavimas ir apklijavimas plytelėmis m 20
Senų plytelių nudaužymas, demontavimas kv.m. nuo 6
Gruntavimas kv.m. 0.3
Hidroizoliacijos tepimas kv.m. 3
Hidroizoliacinės juostos montavimas m 3
Siūlių tepimas silikonu m 2

* – Kainos nurodytos tik už darbus. Reikalingų medžiagų kaina nėrta įtraukta į darbų kaina ir yra skaičiuojama atskirai.

Plytelių klijavimo darbų kainos paskaičiavimas

Jei turite patalpos ar atskirų paviršių matmenis, bei maždaug įsivaizduojate kokiomis plytelėmis norėtumete juos apklijuoti, galite atsiųsti mums užklausą su patalpų planu ar surašytais išmatavimais. Gavė duomenis preliminariai paskaičiuotume preliminarią plytelių klijavimo kainą.

Čia galite pridėti iki trijų failų padėsiančių apskaičiuoti sąmatą:

Plyteles123.lt