Apmokėjimas

1. Elektroninė bankininkystė.

Greičiausias mokėjimo būdas, kuomet atlikus pavedimą, užsakymas iškart pažymimas kaip apmokėtas ir pradedamas vykdyti. Šiuos mokėjimus renkame per Paysera mokėjimo bendrovę. Atlikęs užsakymą ir pažymėjęs banką, kuriame turi sąskaitą, klientas nukreipiamas į Paysera įskiepį, kur suvedęs savo elektroninės bankininkystės duomenis bei pasirininkęs jam priimtiniausią pavedimo patvirtinimo būdą patogiai ir greitai atlieka mokėjimą.

2. Bankiniu pavedimu į mūsų banko sąskaitą.

Pasirinkus mokėjimą bankiniu pavedimu ir patvirtinus užsakymą, jis rezervuojamas 1 darbo dienai. Per šį laiką turite apmokėti sąskaitą pagal baigiamajame žingsnyje gautus mūsų įmonės rekvizitus arba į savo el. paštą gautą sąskaitą.
Sąskaita (rekvizitai apmokėjimui) ateis į Jūsų registracijos metu mums nurodytą elektroninį paštą (jeigu negavote patikrinkite ir spam-šlamšto dėžutę). Jeigu nurodėte neteisingą el. paštą, tuomet susisiekite su mumis ir mes jį ištaisysime.
Sąskaitos neapmokėjus, užsakymas anuliuojamas po 1 darbo dienos. Jį anuliavus, norėdami pirkti, Jūs turėsite prekes užsakyti iš naujo.

Mūsų sąskaitos:

Kingsbud Sp. z o.o. Lietuvos filialas

AB „Luminor bankas“: LT554010051003392563

3. Apmokėjimas grynais pinigais.

Norintiems atsiskaityti grynais pinigais patariame atvykti į mūsų saloną-showroom’ą Udecor, Vilniuje.

Norite išsiskirti ir pirmieji sužinoti apie naujai gautas prekes?

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Visos teisės saugomos | Privatumo politika