Pristatymas

Įprastai prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu per 5 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes bei prekių transportavimą, jei prekės yra Pardavėjo sandėliuose. Pardavėjas negarantuoja, kad prekės visais atvejais bus pristatytos per ankstesniame sakinyje nurodytą terminą, ypač jei užsakomos prekės nėra Pardavėjo sandėliuose.

Prie kiekvienos prekės yra nurodomas jos pristatymo terminas. Paprastai jie būna:

1–5 darbo dienos – prekėms esančioms mūsų sandėlyje.
iki 40 darbo dienų – užsakomoms prekėms iš gamintojo sandėlių.

Prekių pristatymo laikas: I – V 8:00-17:00

Jeigu Jūsų užsakyme yra ir prekės su 15 d. d. pristatymo terminu ir su iki 40 d. d. pristatymo terminu, tuomet prekės bus pristatytos per ilgesnį laiko tarpą, kai užsakymas bus pilnai sukomplektuotas, jei nebus susitarta kitaip.

0 € – užsakymams, kurių vertė virš 100 eur.
20,99 € – užsakymams, kurių vertė iki 100 eur.
Pristatymo kaina į Kuršių Neriją 30.00 €

1.1. Prekes Pirkėjo sąskaita pristato logistikos paslaugų įmonė. Atskirais Pardavėjo nurodytais atvejais prekės pristatomos Pardavėjo sąskaita.

1.2. Tiksli pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių svorio ir kainos.

1.3. Prekės užnešimo paslaugos neteikiame. Siuntos gavėjams įteikiamos prie gavėjo namo ar laiptinės durų.

1.4. Logistikos paslaugų įmonė įsipareigoja iškrauti Prekę iš automobilio Pirkėjo kieme paruoštoje vietoje (būtinas tvirtas pagrindas, patogus privažiavimas, nukastas sniegas ir panašiai.) Logistikos paslaugų įmonės sprendimu nesudarius tokių sąlygų, logistikos paslaugų įmonė turi teisę grąžinti Prekę atgal į savo sandėlį ir iš naujo derinti pristatymo laiką ir sąlygas. Pakartotinas Prekės pristatymas atliekamas Pirkėjo sąskaita už paslaugą sumokant bankiniu pavedimu.

1.5. Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą.

1.6. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.

1.7. Pirkėjui ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.

1.8. Pristačius ir perdavus prekes Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės Pirkėjui yra perduotos, neatsižvelgiant į tai, ar prekes faktiškai priima Pirkėjas, ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs prekes nurodytu adresu. Jei planuojamą prekių pristatymo dieną prekės nepristatomos, Pirkėjas nedelsdamas, bet ne vėliau kaip kitą dieną po planuotos prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją.

1.9. Jei prekes priims ne Pirkėjas, Pirkėjas privalo nurodyti prekes priimsiančio asmens duomenis, pildydamas užsakymo pristatymo informaciją.

1.10. Prekes į užsienio valstybes pristatome atskiru susitarimu.

NEMOKAMAS ATSIĖMIMAS iš Plytelės123.lt sandėlio:
Dėmesio! Informuojame, kad apsauginės veido kaukės uždarose patalpose yra privalomos.

  • Užsakytas prekes iš Plyteles123.lt būtina atsiimti per 3 darbo dienas po mūsų patvirtinimo.
  • Atvažiuokite atsiimti prekių tik gavę skambutį ar pranešimą SMS žinute, ar  el.paštu, kad Jūsų prekė paruošta atsiimti.
  • Prašome atkreipti dėmesį į užsakytos prekės matmenis, svorį ir reikalingas sąlygas jai transportuoti.
  • Klientų patogumui čia didesnė mašinų stovėjimo aikštelė, specialiam transportui ir pakrovimui pritaikyta rampa.
  • Prašome atkreipti dėmesį, kad atsiėmus prekę iš mūsų sandėlio būtina pasirūpinti jos gabenimu iki Jūsų transporto priemonės. Vietoje dirbantys darbuotojai neužtikrina krovos darbų.

Dėmesio! Valstybinių švenčių dienomis užsakymų užsakymų atsiėmimo punktai nedirba.

VILNIUJE:

Sausupio g. 15, Vinius LT – 03154

 

1.1. Prekių atsiėmimo metu Pirkėjas ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovas privalo kartu su sandėlio atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą.

1.2. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovas prekės privalo nepriimti. Tokiu atveju sandėlio atstovas kartu su Pirkėju ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovu užpildo specialų prekių priėmimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.

1.3. Pirkėjui ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovui priėmus prekes ir pasirašius sandėlio atstovo pateiktame prekių atidavimo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės atiduotos nepažeistoje pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.

1.4. Jei prekes atvyks paimti ne Pirkėjas, Pirkėjas privalo nurodyti prekes paimsiančio asmens duomenis, pildydamas užsakymo pristatymo informaciją.

Norite išsiskirti ir pirmieji sužinoti apie naujai gautas prekes?

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Visos teisės saugomos | Privatumo politika